E-book: Cyfrowe wychowanie

O kursie

E-book, jest instrukcją obsługi internetu przede wszystkim dla rodziców dzieci w wieku 5-12 lat.  Czyli rodziców dzieci, które zaczynają samodzielnie korzystać z zasobów i możliwości sieci. Szeroko poruszam też temat pierwszego telefonu.

Po przeczytaniu e-booka nie będziesz się zastanawiał co Twoje dziecko robi w sieci, dlaczego płacze kiedy każesz mu odłożyć tablet, dlaczego najchętniej spędzałby cały czas w telefonie. Twoje obawy znikną, a zamiast nich pojawi się plan, pełen konkretnych wskazówek i narzędzi, jak sprawić, aby sytuacja z ekranami była wspierająca i bezpieczna.

Korzystanie z internetu, czy telefonu to temat równie ważny jak właściwa dieta, czy edukacja i zdecydowanie powinien być wychowawczo zaopiekowany. Jest bowiem nieodłącznym elementem naszej codzienności, który ma wpływ na zdrowie, rozwój i dobrostan naszych dzieci.

W e-booku poruszam wszystkie ważne kwestie, które pozwolą Ci zadbać o cyfrowe wychowanie dzieci, troszcząc się równocześnie o ich właściwy rozwój i Waszą relację.

Pokaż więcej

Zawartość kursu

E-book

  • Pobierz e-book „Cyfrowe wychowanie”